Zdolnoci klasa III b Przedstawiamy uzdolnienia uczniw klasy

  • Slides: 7
Download presentation
Zdolności klasa III b Przedstawiamy uzdolnienia uczniów klasy III b

Zdolności klasa III b Przedstawiamy uzdolnienia uczniów klasy III b

Martyna Dolata Martynka ładnie recytuje wiersze, tańczy i śpiewa. Ma poczucie rytmu. Jest kreatywna

Martyna Dolata Martynka ładnie recytuje wiersze, tańczy i śpiewa. Ma poczucie rytmu. Jest kreatywna i zawsze potrafi znaleźć sobie zajęcie. Bardzo chętnie wszystkim pomaga.

Kamil Garcarek Jak widać na zdjęciu jedną z wielu pasji Kamila jest piłka nożna.

Kamil Garcarek Jak widać na zdjęciu jedną z wielu pasji Kamila jest piłka nożna. Kamil zaciekle śledzi rozgrywki polskich i europejskich klubów piłkarskich oraz poczynania ulubionych zawodników. Jego ulubionym zespołem jest Real Madryt, a zawodnikiem Cristiano Ronaldo. Sam też trenuje od kilku lat w lokalnym klubie "Korona Zakrzewo", który od jesieni występuje w lidze WZPN Orlik. Następną jego pasją sportową jest Karate, które uprawia nieustannie od przedszkola. Obecnie posiada pomarańczowy pas, a przygotowuje się do egzaminu na zielony. Kamil oprócz sportowych zainteresowań również posiada uzdolnienia manualno-plastyczne. Łącząc różne techniki tworzy ciekawe prace, a także chętnie uczęszcza na kółko plastyczne. Buduje niesamowite kompozycje z klocków lego wg własnego projektu, dbając o każdy szczegół. Bardzo lubi matematykę. Jest dociekliwy, lubi drążyć interesujący go temat aż pozyska wszystkie potrzebne mu informacje. Interesują go wszelkiego rodzaju programy naukowotechniczne oraz przyrodniczo-podróżnicze.

Mateusz Łakomy Mateusz od najmłodszych lat lubi budować z klocków Lego. Buduje od 3

Mateusz Łakomy Mateusz od najmłodszych lat lubi budować z klocków Lego. Buduje od 3 roku życia i bez problemu radzi sobie z każdym stopniem trudności klocków. Nie tylko składa modele z instrukcji, ale tworzy własne. Jego konstrukcje są dobrze przemyślane, złożone z wielu dopracowanych elementów odwzorowujących rzeczywiste przedmioty. Mateusz ma dużą wyobraźnię przestrzenną, co mu pozwala tworzyć coraz lepsze projekty.

Jakub Karcz Kuba posiada umiejętność szybkiego uczenia się tekstu na pamięć oraz zdolności pływackie

Jakub Karcz Kuba posiada umiejętność szybkiego uczenia się tekstu na pamięć oraz zdolności pływackie (od 4 lat w szkółce City-Zen). Zdobył III miejsce w zawodach pływackich w czerwcu 2013 (w swojej kategorii wiekowej). Jest bardzo dobrym pomocnikiem/napastnikiem w piłkarskiej drużynie Korona Zakrzewo. Bardzo dobrze gra w grę zręcznościową „piłkarzyki” Doskonale radzi sobie z nauką języka angielskiego ( 3 rok nauki pozaszkolnej).

Zuzanna Duszyńska Jednym z wielu zainteresowań Zuzi jest gotowanie. Bez problemu przygotuje smaczne naleśniki

Zuzanna Duszyńska Jednym z wielu zainteresowań Zuzi jest gotowanie. Bez problemu przygotuje smaczne naleśniki z konfiturą lub czekoladą. Drugim talentem, z którego może być dumna jest pływanie. Właśnie podczas przerwy świątecznej brała pierwszy raz udział w zawodach pływackich, w których to na 27 miejsc Zuzia zajęła 9. Dzielnie ćwiczy choć nie zawsze jest łatwo i lekko.

Kacper Wojtan Kacper jest uzdolniony w sferze sportowej. Gra w piłkę nożną w lokalnym

Kacper Wojtan Kacper jest uzdolniony w sferze sportowej. Gra w piłkę nożną w lokalnym klubie „Korona Zakrzewo”. Potrafi odnaleźć się na każdej pozycji. Od piątego roku życia trenuje również karate. Obecnie posiada pomarańczowy pas. Kacper przejawia też zdolności intelektualne. Jest dobrym graczem w szachy. Oprócz tego chętnie tańczy.