SYLWIA GRZESZCZAK Data urodzenia 7 kwietnia 1989 r

  • Slides: 24
Download presentation

SYLWIA GRZESZCZAK Data urodzenia: 7 kwietnia 1989 r Miejsce urodzenia: Poznań Instrument: fortepian Gatunek:

SYLWIA GRZESZCZAK Data urodzenia: 7 kwietnia 1989 r Miejsce urodzenia: Poznań Instrument: fortepian Gatunek: pop Zawód: piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów Mąż: Marcin Piotrowski Albumy: Komponując Siebie, Sen o przyszłości, Ona i On Rodzeństwo: Mateusz Grzeszczak

Sylwia Grzeszczak - polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i pianistka, która zasłynęła dzięki współpracy

Sylwia Grzeszczak - polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i pianistka, która zasłynęła dzięki współpracy z Liberem. Ich największe hity „Co z nami będzie” , „Nowe szanse” czy „Mijamy się” długo utrzymywały się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych jak Rmf Fm, Radio Zet czy Radio Eska.

28 lipca 2014 r Sylwia Grzeszczak poślubiła Marcina „Libera” Piotrowskiego (polskiego rapera)

28 lipca 2014 r Sylwia Grzeszczak poślubiła Marcina „Libera” Piotrowskiego (polskiego rapera)

Z jednym z wywiadów Sylwia powiedziała jak poznała Libera: „Chodziłam wtedy z koleżanką do

Z jednym z wywiadów Sylwia powiedziała jak poznała Libera: „Chodziłam wtedy z koleżanką do szkoły muzycznej i Marcin szukał wokalistki, akurat koleżanka powiedziała mu, że jest taka Sylwia, która śpiewa. Spotkaliśmy się i zaśpiewałam wtedy utwór Edyty Górniak „To nie ja byłam Ewą” i tak się zaczęło-wspominała Grzeszczak.

W kategorii przebój roku; Piosenka: „Małe rzeczy” Superjedynki w kategorii : Super Artystka roku

W kategorii przebój roku; Piosenka: „Małe rzeczy” Superjedynki w kategorii : Super Artystka roku Top trendy festiwal 2014: Największe przeboje roku („Księżniczka”)

Płyta roku (Sen o przyszłości) oraz Teledysk roku(Sen o przyszłości Album roku : (Ona

Płyta roku (Sen o przyszłości) oraz Teledysk roku(Sen o przyszłości Album roku : (Ona i On z Liberem) Dzięki piosence: „Sen o przyszłości” Sylwia otrzymała platynową płytę

JEŹDZI KONNO JEŹDZI NA ROWERZE

JEŹDZI KONNO JEŹDZI NA ROWERZE

RYSUJE GRA NA FORTEPIANIE CHODZI NA IMPREZY

RYSUJE GRA NA FORTEPIANIE CHODZI NA IMPREZY

 UWIELBIA LATAĆ SAMOLOTEM JEŹDZI SAMOCHODEM

UWIELBIA LATAĆ SAMOLOTEM JEŹDZI SAMOCHODEM

RAZEM Z MĘŻEM ODWIEDZAĆC HORE DZIECI

RAZEM Z MĘŻEM ODWIEDZAĆC HORE DZIECI

§Nowy Ty, Nowa Ja §Księżniczka §Pożyczony §Flirt §Karuzela §Bajka §Sen o przyszłości §Małe rzeczy

§Nowy Ty, Nowa Ja §Księżniczka §Pożyczony §Flirt §Karuzela §Bajka §Sen o przyszłości §Małe rzeczy §Mijamy się §Co z nami będzie §Nowe szanse

WYSTĘPY SYLWII GRZESZCZAK W RÓŻNYCH TELETURNIEJACH

WYSTĘPY SYLWII GRZESZCZAK W RÓŻNYCH TELETURNIEJACH

„Od przedszkola do Opola” Sześcioletnia Sylwia Grzeszczak po raz pierwszy zabłysnęła w programie dla

„Od przedszkola do Opola” Sześcioletnia Sylwia Grzeszczak po raz pierwszy zabłysnęła w programie dla dzieci, który wiele lat temu emitowała Telewizja Polska. Wykonała wtedy utwór Krzysztofa Krawczyka "Byle było tak". Wyraźnie było widać, że już wtedy miała zadatki na gwiazdę.

Konkursy wokalne Za swoje największe dotychczasowe osiągnięcia Sylwia uważa pierwsze miejsce w konkursie poezji

Konkursy wokalne Za swoje największe dotychczasowe osiągnięcia Sylwia uważa pierwsze miejsce w konkursie poezji śpiewanej za skomponowanie muzyki do roli Julii w musicalu Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy "Romeo i Julia, czyli sny w Weronie" oraz pierwsze miejsce w wielkim finale poznańskiego konkursu wokalnego "Drzwi do kariery" w 2004 roku, dzięki któremu miała okazję odbyć kilka sesji nagraniowych w profesjonalnym studiu.

„Idol” Sylwia Grzeszczak mając 15 lat o mały włos nie zostałaby jedną z finalistek

„Idol” Sylwia Grzeszczak mając 15 lat o mały włos nie zostałaby jedną z finalistek "Idola". Artystka brała udział w IV edycji programu. Niestety odpadła w etapie klubowym.

„Kuba Wojewódzki Show” Następnym gościem, zaraz po Łukaszu Piszczku, w drugim odcinku programu Kuby

„Kuba Wojewódzki Show” Następnym gościem, zaraz po Łukaszu Piszczku, w drugim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego była Sylwia Grzeszczak. Rozmowa na białych skórzanych kanapach w studiu TVN nie była jednak pierwszym ich spotkaniem. Grzeszczak wystąpiła bowiem w 4. edycji "Idola", gdzie sędziował Wojewódzki.

KTO JEST IDOLEM SYLWII? Beata Kozidrak Ania Dąbrowska Marysia Sadowska Karolina Kozak

KTO JEST IDOLEM SYLWII? Beata Kozidrak Ania Dąbrowska Marysia Sadowska Karolina Kozak

1 CZYSTOŚĆ I HIGIENA Obsesje polskich gwiazd bywają czasem bardzo zwyczajne, ale też niekiedy

1 CZYSTOŚĆ I HIGIENA Obsesje polskich gwiazd bywają czasem bardzo zwyczajne, ale też niekiedy specyficzne i dziwne. Doda na przykład boi się latać samolotem Krzysztof Diablo Włodarczyk ucieka jak najdalej może od zarazków. Sylwia Grzeszczak również ma na swoim koncie pewną obsesję. Piosenkarka sporo koncertuje i podróżuje po całej Polsce. W takich sytuacjach spanie w hotelu jest nieuniknione. J ak donosi „Twoje imperium” artystka chyba nie ufa personelowi w kwestii higieny i czystości, gdyż przyjeżdża do hoteli razem z własną. . . pościelą i materacem

2 SYNDROMY NERWICY NATRĘCTW - Muszę mieć czyste ręce - powiedziała Sylwia i dodała,

2 SYNDROMY NERWICY NATRĘCTW - Muszę mieć czyste ręce - powiedziała Sylwia i dodała, że dłonie myje częściej niż 10 razy dziennie.

DLACZEGO SYLWIA ? ? ? Moja ulubiona piosenkarka to Sylwia Grzeszczak. Lubię ją dlatego,

DLACZEGO SYLWIA ? ? ? Moja ulubiona piosenkarka to Sylwia Grzeszczak. Lubię ją dlatego, że ma piękny głos który razem z jej umiejętnością gry na fortepianie cudownie się komponuje. Jest moją idolką także dlatego, że jest skromna i nie afiszuje się swoją sławą tak jak niektórzy artyści.

1 4 2 3

1 4 2 3

PREZENTACJĘ WYKONAŁA: ANNA JURKOWSKA KL. 3 E

PREZENTACJĘ WYKONAŁA: ANNA JURKOWSKA KL. 3 E