SPORT CZYLI MOJE HOBBY TENIS ZACZEM UPRAWIA TEN

  • Slides: 7
Download presentation
SPORT CZYLI MOJE HOBBY

SPORT CZYLI MOJE HOBBY

 TENIS ZACZĄŁEM UPRAWIAĆ TEN SPORT GDY MIAŁEM 3 LATA. NAJPIERW Z MOIM TATĄ,

TENIS ZACZĄŁEM UPRAWIAĆ TEN SPORT GDY MIAŁEM 3 LATA. NAJPIERW Z MOIM TATĄ, KTÓRY PRZEKAZAŁ MI PODSTAWY GRY. OD KILKUNASTU LAT MAM ZAJĘCIA Z TRENEREM. SPORO RAZY UDAŁO MI SIĘ WYGRAĆ KLUBOWY TURNIEJ, A NAWET RAZ UDAŁO MI SIĘ ZOSTAĆ ZAWODNIKIEM ROKU. DWA RAZY ZOSTAŁEM ZAPROSZONY DO MIĘDZYNARODOWYCH TRENINGÓW Z MŁODZIEŻOWĄ REPREZENTACJĄ IRLANDII ORAZ ISLANDII.

 NARTY NA NARTACH ZACZĄŁEM JEŹDZIĆ W WIEKU 3 LAT. PRZEZ 13 LAT CO

NARTY NA NARTACH ZACZĄŁEM JEŹDZIĆ W WIEKU 3 LAT. PRZEZ 13 LAT CO SOBOTĘ CHODZIŁEM NA STOK NAD JEZIOREM MALTAŃSKIM, ŻEBY POLEPSZAĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI. W TYM SEZONIE ZDECYDOWAŁEM SIĘ ZAPRZESTAĆ TRENINGÓW Z POWODU ZBYT ZAWODOWEGO NASTAWIENIA TRENERÓW. TO JUŻ NIE BYŁY TE SAME REKREACYJNE ZAJĘCIA.

 PODRÓŻE WRAZ Z MOJĄ RODZINĄ CZĘSTO UDAJEMY SIĘ NA JAKIEŚ WYPRAWY. BARDZO LUBIĘ

PODRÓŻE WRAZ Z MOJĄ RODZINĄ CZĘSTO UDAJEMY SIĘ NA JAKIEŚ WYPRAWY. BARDZO LUBIĘ ZWIEDZAĆ POLSKĘ ORAZ WYJEŻDŻAĆ ZA GRANICĘ NASZEGO PAŃSTWA. W OSTATNIE WAKACJE BYLIŚMY NA MAŁEJ HISZPAŃSKIEJ WYSPIE MINORCE, GDZIE PODZIWIALIŚMY PIĘKNO PRZYRODY. ZWIEDZILIŚMY PRAWIĘ CAŁĄ WYSPĘ. PODCZAS FERII ZIMOWYCH BYŁEM NA NARTACH WE WŁOSZECH W ALPACH.

 FIFA POZA MOIMI ZAITERESOWANIAMI SPORTOWYMI CZĘSTO W WEEKEND GRAM W GRĘ PIŁKARSKĄ FIFA.

FIFA POZA MOIMI ZAITERESOWANIAMI SPORTOWYMI CZĘSTO W WEEKEND GRAM W GRĘ PIŁKARSKĄ FIFA. SPRAWIA MI TO DUŻO PRZYJEMNOŚCI. RAZ UDAŁO MI SIĘ WYGRAĆ SZKOLNY TURNIEJ W TĄ GRĘ. PRZY NASTĘPNEJ OKAZJI BĘDĘ SIĘ STARAŁ O PODOBNY SUKCES.

 PIŁKA NOŻNA ZAWSZE LUBIŁEM GRAĆ W PIŁKĘ NOŻNĄ. LATEM NA OGRODZIE CZĘSTO TRENUJĘ

PIŁKA NOŻNA ZAWSZE LUBIŁEM GRAĆ W PIŁKĘ NOŻNĄ. LATEM NA OGRODZIE CZĘSTO TRENUJĘ NOWE ZAGRANIA. CO TYDZIEŃ W CZWARTEK UCZĘSZCZAM NA SKS W SZKOLE.

 DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ KAJETAN 3 ZIELKE A GIM

DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ KAJETAN 3 ZIELKE A GIM