slo projektu koly slo a nzev klov aktivity

  • Slides: 12
Download presentation
Číslo projektu školy Číslo a název klíčové aktivity CZ. 1. 07/1. 5. 00/34. 0963

Číslo projektu školy Číslo a název klíčové aktivity CZ. 1. 07/1. 5. 00/34. 0963 III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT Číslo materiálu VY_32_INOVACE_ICT_I_S 2_08 Popis výukového materiálu Název: Autor: Datum: Obor: Ročník: Předmět: MS W – Odrážky a číslování Ing. Jitka Matasová 8. 11. 2013 65 -41 -L/01 Gastronomie 1. ročník IKT – Informační a komunikační technologie Anotace výukového materiálu (klíčová slova: automatické číslování, zapnutí, vypnutí odrážek) 1. 2. VM je koncipován v podobě powerpointové prezentace pro výuku předmětu IKT. Materiál bude používán přímo při výuce za použití interaktivní tabule či dataprojektoru s výstupem na plátno. Téma je přímo v souladu s ŠVP – práce se standardním aplikačním programovým vybavením – textový procesor, praktické úlohy. Prezentace bude používána k výkladu a zároveň k procvičení daného tématu. Součástí je samostatný úkol pro žáky, který zpracují samostatně na PC a následně bude jejich práce zkontrolována. Žáci si ověří pochopení výkladu a procvičí samostatnost.

MS W – ODRÁŽKY A ČÍSLOVÁNÍ

MS W – ODRÁŽKY A ČÍSLOVÁNÍ

ODRÁŽKY POUŽÍVÁME, ABY SE NÁM DOKUMENT, KTERÝ TVOŘÍME, STAL PŘEHLEDNĚJŠÍM. JELIKOŽ SE ODRÁŽKY DĚLAJÍ

ODRÁŽKY POUŽÍVÁME, ABY SE NÁM DOKUMENT, KTERÝ TVOŘÍME, STAL PŘEHLEDNĚJŠÍM. JELIKOŽ SE ODRÁŽKY DĚLAJÍ AUTOMATICKY, ULEHČÍ NÁM TO ČAS A PRÁCI. POKUD SE ROZHODNEME ODRÁŽKU POZMĚNIT ČI SI VYTVOŘIT VLASTNÍ (DLE SVÉ FANTAZIE), ZMĚNÍ SE NÁM V CELÉM DOKUMENTU NAJEDNOU.

ODRÁŽKY

ODRÁŽKY

ODRÁŽKY

ODRÁŽKY

ČÍSLOVÁNÍ MŮŽEME VYBRAT JAK ARABSKÉ (1, 2, 3), ČI ŘÍMSKÉ (I, III, ), ALE

ČÍSLOVÁNÍ MŮŽEME VYBRAT JAK ARABSKÉ (1, 2, 3), ČI ŘÍMSKÉ (I, III, ), ALE TAKÉ PÍSMENA VELKÁ (A, B, C) ČI MALÁ (A, B, C).

ČÍSLOVÁNÍ

ČÍSLOVÁNÍ

ČÍSLOVÁNÍ

ČÍSLOVÁNÍ

SAMOSTATNÝ ÚKOL

SAMOSTATNÝ ÚKOL

VYTVOŘTE DVA SEZNAMY OTEVŘETE NOVÝ DOKUMENT VE WORDU A PROVEĎTE NÁSLEDUJÍCÍ ÚKOLY. PRÁCI ULOŽTE

VYTVOŘTE DVA SEZNAMY OTEVŘETE NOVÝ DOKUMENT VE WORDU A PROVEĎTE NÁSLEDUJÍCÍ ÚKOLY. PRÁCI ULOŽTE DO VAŠÍ SLOŽKY POD NÁZVEM „ ČÍSLOVÁNÍ A ODRÁŽKY. • PRVNÍ SEZNAM – BUDE TVOŘEN MĚSÍCI V ROCE A BUDOU POUŽITY ODRÁŽKY DLE VLASTNÍHO VÝBĚRU 1. DRUHÝ SEZNAM – BUDE JMENNÝ SEZNAM VAŠÍ SKUPINY NA IKT SEŘAZENÝ DLE ABECEDY

ŘEŠENÍ – MĚSÍCE V ROCE v LEDEN v ÚNOR v BŘEZEN v DUBEN v

ŘEŠENÍ – MĚSÍCE V ROCE v LEDEN v ÚNOR v BŘEZEN v DUBEN v KVĚTEN v ČERVENEC v SRPEN v ZÁŘÍ v ŘÍJEN v LISTOPAD v PROSINEC

ŘEŠENÍ – SEZNAM SKUPINY 1. JANA ADAMOVÁ 2. FRANTIŠEK ČERNÝ 3. EVA DOLEJŠÍ 4.

ŘEŠENÍ – SEZNAM SKUPINY 1. JANA ADAMOVÁ 2. FRANTIŠEK ČERNÝ 3. EVA DOLEJŠÍ 4. JIŘÍ HOLUB 5. SANDRA POLÁKOVÁ 6. DENIS ŘEHÁK 7. DAVID SIVOK 8. PAVEL SMETANA 9. JAN TRUHLÁŘ 10. ANNA TURANSKÁ 11. KAMILA VODŇANSKÁ