Sk 8 er punk dynamick nlada divok diea

  • Slides: 17
Download presentation

Sk 8 er punk dynamická nálada divoké dieťa . . . Presne týmito troma

Sk 8 er punk dynamická nálada divoké dieťa . . . Presne týmito troma slovami možno charakterizovať túto výnimočnú osôbku. Jej celé meno je Avril Ramona Lavigne. Narodila sa 27. septembra 1984 v mestečku Napanee v kanadskom Ontáriu, kde vtedy ešte nik netušil, že vidí pred sebou budúcu najlepšie zarábajúcu teenagerku na svete. . .

Svoju kariéru začala už ako malá nenápadným spevom v kostolnom zbore, na rôznych festivaloch

Svoju kariéru začala už ako malá nenápadným spevom v kostolnom zbore, na rôznych festivaloch a country báloch, a už vtedy všetci tušili, že to dieťa má talent na spev. Neskôr v desiatich rokoch. Vyhrala konkurz mladých muzikantov a v dvanástich zložila svoju prvú pesničku. V pätnástich odišla z domu rovno do New Yorku, kde si ju všimol hľadač talentov - L. A Reid - , ktorý z nej chcel spraviť novú popovú princeznú, ktorá by nosila tie sexy šatičky, botičky a podobne. . . na čo Avril vyhlásila: „Radšej budem predávať hamburgre, než by som nosila tie hrozné handry!“

Jej ďalšia zastávka bola v L. A. kde sa stretla s textárom a producentom

Jej ďalšia zastávka bola v L. A. kde sa stretla s textárom a producentom Cliffom Magnessom z vydavateľstva Nettwerk Management. . . Ktorý jej dal ponuku na jej vlastný album, a ona ju prijala. . .

Jej debutový album sa volá Let go. Vydala ho v roku 2002. Single Complicated

Jej debutový album sa volá Let go. Vydala ho v roku 2002. Single Complicated a Sk 8 ri boy sa dostali do prvej desiatky hranosti v rádiách, a s ktorými hravo zabodovala i v Európe. Celý album je punk-rockového charakteru. V júni 2002 debutoval v hitparáde časopisu Billboard na 8. mieste. Na 12 pesničkách spolupracovala s kanadskou speváčkou Chantal Kreviazukovou. Tucet piesní vraj napísali v prebehu dvoch týždňoch.

Evan David Taubenfeld Matthew Brann Mark Spicoluk Charlie Moniz Jesse Colburn Craig Wood Súčasnú

Evan David Taubenfeld Matthew Brann Mark Spicoluk Charlie Moniz Jesse Colburn Craig Wood Súčasnú Po čase Mark zostavu a Jesse kapely zotvoria: Devin skupiny odišli Prvú zostavu tvorili gitaristi Evan David a Mark Spicoluk a. Charlie Jesse Moniz a. Taubenfeld Bronson nahradili , Matthew ich basgitarista Brann, Charlie Colburn agitarista bubeník Matthew Brann. Moniz a Evana. Toubenfeld Craig Wood Postupne si Avril Lavigne vytvorila kapelu. So začiatkami jej pomáhal bývalý člen rockovejskupiny Spinfire Evan Taubenfeld.

Spočiatku nezávislá rebelka. . .

Spočiatku nezávislá rebelka. . .

Postupne však sa stala tým, čím najviac opovrhovala. . . BARBIE

Postupne však sa stala tým, čím najviac opovrhovala. . . BARBIE

Minulý rok sa toho veľa v súvislosti s ňou popísalo hlavne o jej vzťahu

Minulý rok sa toho veľa v súvislosti s ňou popísalo hlavne o jej vzťahu s front manom skupiny Sum 41. Dokonca sa uzatvárali rôzne stávky na dátum ohlásenia ich zasnúbenia. . .

Avril svojich fanúšikov však nesklamala. . . Dvadsaťjedenročná Lavigne a dvadsaťšesťročný front man skupiny

Avril svojich fanúšikov však nesklamala. . . Dvadsaťjedenročná Lavigne a dvadsaťšesťročný front man skupiny Sum 41 Whibley boli dlho predtým než sa začali v roku 2004 schádzať dobrými kamarátmi. Hudobník svoju partnerku o ruku požiadal na jej európskom turné minulý rok v júni. Obaja predali svoje domy v kanadskom Toronte a presťahovali sa do nového luxusného domova v Bel Air.

No vo vnútri zostáva naďalej starou dobrou Avril!!!

No vo vnútri zostáva naďalej starou dobrou Avril!!!

Mirka Vančová Suprovo spracovala Mirka Vančová Hudba Mirka Vančová Obrázky z googlu stiahla Mirka

Mirka Vančová Suprovo spracovala Mirka Vančová Hudba Mirka Vančová Obrázky z googlu stiahla Mirka Vančová Texty snáď zrozumiteľne napísala Mirka Vančová Vyrobené v roku Táto publikácia ani žiadna © jej 2006 časť nesmie byť bez súhlasu tohto geniálneho autora použitá!!! Ak to skúsite, NÁJDEM SI VÁS!!!