REX intervencie Lenka Zelenkov Na hlavnom paneli vyberiete
REX – intervencie Lenka Zelenáková
Na hlavnom paneli vyberiete možnosť NOVÁ INTERVENCIA
1. Vybrať, komu má byť správa poslaná: a) Právne oddelenie b) Realitné oddelenie c) Iný spolupracovník – možnosť vybrať z našeptávača 2. Priradiť intervenciu k ponuke – pokiaľ budete komunikovať ohľadom konkrétnej ponuky alebo budete požadovať vytvorenie zmluvy, priradenie k ponuke je POVINNÉ. Ak budete mať dotaz, ktorý nesmeruje na konkrétnu ponuku, políčko priradiť k ponuke odkliknete 3. Do kópie môžete dať iného spolupracovníka 4. Vybrať typ intervencie – napr. kúpna zmluva 5. Napísať text správy 6. Pripojiť požadované súbory 7. Intervenciu odoslať
Po odoslaní intervencie vyskočí hláška o jej vytvorení
Priebeh intervencie nájdete na hlavnom paneli v záložke INTERVENCIE Možnosť filtrovania intervencie a) aktuálne priradené na Vás b) historicky priradené na Vás c) odoslané d) Vašich podriadených e) otvorené f) Uzatvorené g) Podľa ID. .
Odpoveď na intervenciu príde spolupracovníkovi vo forme notifikácie a) do mailu b) do SMS c) Do Rexa – ikona s otáznikom zobrazuje počet neukončených intervencií Intervenciu otvoríme kliknutím na jej číslo. Notifikačná ikona Číslo intervencie
Po jej otvorení môžete na intervenciu a) odpovedať b) uzavrieť ju V pravom hornom rohu je termín vybavenia intervencie za predpokladu, že má všetky náležitosti a prílohy.
Ak je intervencia vybavená, je potrebné ju ukončiť. Intervenciu smerovanú na právne oddelenie je možné uzavrieť, pokiaľ nie je zadané hodnotenie. Po ukončení intervencie vyskočí notifikácia a intervenciu nájdete medzi ukončenými.
Kontakt JUDr. Lenka Zelenáková 0911 092 476 lenka. zelenakova@bcas. sk www. bcas. sk
Ďakujem za pozornosť
- Slides: 10