Pracovn skupiny slou ke sdlen soukrom sloky vzor

  • Slides: 6
Download presentation
Pracovní skupiny slouží ke sdílení soukromé složky (vzorů, adresářů, příprav, archivu, sestavených dokumentů, seznamů

Pracovní skupiny slouží ke sdílení soukromé složky (vzorů, adresářů, příprav, archivu, sestavených dokumentů, seznamů a nastavení) s jinými uživateli (např. soudce s rejstříkovou vedoucí apod. ). Vytvořit skupinu se vyplatí také uživateli, který pracuje na více počítačích (např. zapisovatelka, která chodí do jednačky).

Pracovní skupiny Přihlásit se do skupiny, nebo založit novou pracovní skupinu, je možné z

Pracovní skupiny Přihlásit se do skupiny, nebo založit novou pracovní skupinu, je možné z Hlavního menu. Stačí jednou kliknout do řádky, Do skupiny je také se uživatele o tom, kterámožné informuje přihlásit z formuláře Ap§tr v nějaké pracovní zda pracuje kliknutím do řádky s informací, skupině. zda uživatel pracuje v nějaké pracovní skupině. I touto cestou lze novou skupinu založit.

Pracovní skupiny Novou skupinu vytvoříte kliknutím na zelené tlačítko Vytvořit novou skupinu.

Pracovní skupiny Novou skupinu vytvoříte kliknutím na zelené tlačítko Vytvořit novou skupinu.

Pracovní skupiny V případě, že jste si v soukromé V případě, že soubory složce

Pracovní skupiny V případě, že jste si v soukromé V případě, že soubory složce např. upravili vzor, který již kopírujete poprvé, není třeba máte i ve skupině, pak při zaškrtávat pole „nahradit kopírování zaškrtněte pole stávající“. „nahradit stávající“. V této části můžete kopírovat Po zadání názvu skupiny a hesla data ze soukromé složky do je skupina vytvořena. skupiny, případně obráceně. Do skupiny se přihlásíte označením skupiny a zadáním hesla. Stejně tak ve formuláři Ap§tr. O tom, zda pracujete v nějaké pracovní skupině Vás informuje řádka v Hlavním menu.

Pracovní skupiny Stejně tak můžete skupinu smazat. Skupinu označte, napište k ní heslo a

Pracovní skupiny Stejně tak můžete skupinu smazat. Skupinu označte, napište k ní heslo a klikněte na tlačítko Smazat skupinu. Pokud přestanete chtít pracovat ve skupině, z této se jedním klikem odhlásíte (předtím je třeba napsat heslo).

Pracovní skupiny Nyní víte všechno, co o skupinách vědět potřebujete. Stačí se pouze přihlásit

Pracovní skupiny Nyní víte všechno, co o skupinách vědět potřebujete. Stačí se pouze přihlásit do skupiny, případně zkopírovat data a můžete začít pracovat obvyklým způsobem. Děkujeme za pozornost Váš Ap§tr. Tým