Ja a môj šport

Niečo o mne Volám sa Claudia Oravcová n Narodila som sa 8. 10. 1997

Niečo o mne Volám sa Claudia Oravcová n Narodila som sa 8. 10. 1997 v Topoľčanoch n Do svojich štyroch rokov som bývala v Topoľčanoch n Momentálne bývam v Piešťanoch n

Ja a tenis n n Tenis hrám od svojich šiestich rokov Začínala som na

Ja a tenis n n Tenis hrám od svojich šiestich rokov Začínala som na kurtoch v Piešťanoch Za TK kúpele Piešťany hrám doteraz Momentálne patrím do kategórie dorastenky

Moje tenisové rakety n n n Volkl Babolat Wilson

Moji tenisoví tréneri Marek Valašík Ivan Voltman

Moji kondiční tréneri n Petra Mráziková

Obľúbený povrch n Hard

Moje najväčšie úspechy Reprezentant do 12, 13 rokov n Športovec roka v kategórii Žiaci v Trnavskom kraji n

Turnajové úspechy Finalistka MSR n Víťazka Babolat Kids cup n Víťazka turnajov triedy A a B n

Môj obľúbený tenista n n n Novak Djokovič Roger Federer Victoria Azarenka

Môj najzábavnejší zážitok n Turnaj v Zlatých Moravciach, hrala som kategóriu mladšie žiačky, moja

Môj najzábavnejší zážitok n Turnaj v Zlatých Moravciach, hrala som kategóriu mladšie žiačky, moja súperka sa rozplakala hneď ako sa dozvedela s kým ide hrať lebo sa ma bála a plakala celý zápas.

Môj najhorší zážitok Turnaj v Rumunsku, kde som hrala v 30°C, po troch hodinách

Môj najhorší zážitok Turnaj v Rumunsku, kde som hrala v 30°C, po troch hodinách som mala 4 -1 v treťom sete a prehrala som 6 -7. n V roku 2013 sa mi stalo ešte niečo horšie, v semifinále som viedla 5: 0 v treťom sete a prehrala som 5: 7. n