ILTNAMI MIKRO KLIMATO SISTEMA Mikro klimato valdymo sitema

  • Slides: 10
Download presentation
ŠILTNAMIŲ MIKRO KLIMATO SISTEMA

ŠILTNAMIŲ MIKRO KLIMATO SISTEMA

Mikro klimato valdymo sitema Irengus automatine šiltnamių mikro klimato sitemą valdymas tampa labai paprastas

Mikro klimato valdymo sitema Irengus automatine šiltnamių mikro klimato sitemą valdymas tampa labai paprastas ir nesukelia dideliu sunkumų šiltnamių prižiūrėjimui. Visa sitema yra valdoma kompiuterio pagalba, galima nustayti šilumą dešimtųjų laipsnio dalių tikslumu. Ir vėliau kompiuteris atsižvelgdamas į nustatytus duomenis ir duomenis gaunamus iš lauke esančios meteorologinės stotelės, bei šiltnamio viduje esančiu daviklių pašildo arba atvėsina paduodama orą augalams, kad išlaykytu optimalia augalams augti nustatytą temperaturą.

Vidinis šiltnamio oro analizatorius Tikrina oro temperatūrą ir drėgnumą ir gautus duomenis persiunčia į

Vidinis šiltnamio oro analizatorius Tikrina oro temperatūrą ir drėgnumą ir gautus duomenis persiunčia į pagrindini valdymo kompiuterį.

Laukia esanti šiltnamio meteorologinė stotelė Laukia esanti meteorologinė stotelė kuri padeda palaikyti optimalia temperatura

Laukia esanti šiltnamio meteorologinė stotelė Laukia esanti meteorologinė stotelė kuri padeda palaikyti optimalia temperatura šiltnamio viduje atsižvelgiant į tai kokia orai bus lauke(pavyždžiui: numatomas staigus oro atšalimas į tai atsižvelgdamas kompiuteris pradeda ankščiau šildyti paduodama ora į šiltnamį, kad nesukeltu temperaturos kritimui atsilnkus šaltesniam oro srautui.

Darbus paskirstantis kompiuteris Į šį kompiuteri patenka visa informacija apie šiltnamyje esanti drėgnumą bei

Darbus paskirstantis kompiuteris Į šį kompiuteri patenka visa informacija apie šiltnamyje esanti drėgnumą bei šilmą. Jis išanalizavęs duomenis paduoda tam tikros šilmos ora į šiltnamį, o prireikus ir pakelia stoge esančias dureles staigiam šiltnamio aušinimui.

Staigus oro aušinimas Staiga pakilusiai oro temperatūrai šiltnamio viduje ir višiujusiai nustatytą teperaturą valdymo

Staigus oro aušinimas Staiga pakilusiai oro temperatūrai šiltnamio viduje ir višiujusiai nustatytą teperaturą valdymo kompiuteryje, automatiškai atidaromos stogo višutinėje dalyje esačios vėdinimo durelės ir temperaturai nukritus iki rekiamos vėl uždaromos.

Oro pašildymas Ieinantis oras prireikus yra visada pašildomas arba vėsinamas norint palaikyti optimalią temperatūrą.

Oro pašildymas Ieinantis oras prireikus yra visada pašildomas arba vėsinamas norint palaikyti optimalią temperatūrą.

Oro padavimo vamždiai yra išvedžioti po visais stalažais, kad nesukeltu dideliu temperatūros sviravimų šiltnamyje

Oro padavimo vamždiai yra išvedžioti po visais stalažais, kad nesukeltu dideliu temperatūros sviravimų šiltnamyje

Kitų šiltnamių klimato palaikymo sistemos Kituose šiltnamiuose oro šilmą palaikė tiesiog paprasti elektriniai oro

Kitų šiltnamių klimato palaikymo sistemos Kituose šiltnamiuose oro šilmą palaikė tiesiog paprasti elektriniai oro šildytuvai kurie pastoviai šildydavo šiltnamį.

Vėdinimas Atsižvelgus į termometro parodymus šiltnamio viduje, jai budavo per šilta, rankyniu būdavo atidaromi

Vėdinimas Atsižvelgus į termometro parodymus šiltnamio viduje, jai budavo per šilta, rankyniu būdavo atidaromi šiltnamio šonai , vėliau nukritus temperatūrai vėl uždaromi.