HOKEJ NA TRAWIE Mecz rozgrywany jest przez dwie

• Slides: 8
Download presentation
HOKEJ NA TRAWIE

Mecz rozgrywany jest przez dwie drużyny po 11 graczy (+5 rezerwowych). Składa się z

Mecz rozgrywany jest przez dwie drużyny po 11 graczy (+5 rezerwowych). Składa się z dwóch 35 -minutowych części z 5 minutową przerwą. To zdjęcie wykonane przez nieznanego autora jest objęte licencją CC BY-SA.

Odbywa się na boisku o wymiarach 91, 40 × 55 m, na którym stoją

Odbywa się na boisku o wymiarach 91, 40 × 55 m, na którym stoją dwie bramki o wysokości 2, 14 m i szerokości 3, 66 m. To zdjęcie wykonane przez nieznanego autora jest objęte licencją CC BY-SA.

Celem gry jest wbicie za pomocą drewnianej laski okrągłej piłki o średnicy ok. 7

Celem gry jest wbicie za pomocą drewnianej laski okrągłej piłki o średnicy ok. 7 -7, 5 cm i masie ok. 160 g do bramki przeciwnika. To zdjęcie wykonane przez nieznanego autora jest objęte licencją CC BY.

Gracz może dotknąć piłki tylko płaską stroną laski lub jej krawędzią. Niedozwolone jest dotknięcie

Gracz może dotknąć piłki tylko płaską stroną laski lub jej krawędzią. Niedozwolone jest dotknięcie piłki jakąkolwiek częścią ciała. To zdjęcie wykonane przez nieznanego autora jest objęte licencją CC BY-NC-ND.

Tylko bramkarz może blokować piłkę kijem, rękami, nogami i innymi częściami ciała. To zdjęcie

Tylko bramkarz może blokować piłkę kijem, rękami, nogami i innymi częściami ciała. To zdjęcie wykonane przez nieznanego autora jest objęte licencją CC BY-SA.

Hokej na trawie to sport narodowy w Pakistanie, niektórzy twierdzą że tak samo w

Hokej na trawie to sport narodowy w Pakistanie, niektórzy twierdzą że tak samo w Indiach. To zdjęcie wykonane przez nieznanego autora jest objęte licencją CC BY-SA.

Mistrzostwa świata w hokeju na trawie rozgrywane są co cztery lata To zdjęcie

Mistrzostwa świata w hokeju na trawie rozgrywane są co cztery lata To zdjęcie wykonane przez nieznanego autora jest objęte licencją CC BY-SA.