GPS CELE I ZADANIA SYSTEMU UTWORZENIE I PRACA

  • Slides: 25
Download presentation
GPS CELE I ZADANIA SYSTEMU UTWORZENIE I PRACA ZE STRONĄ INTERNETOWĄ Rejestracja użytkownika. Wejście

GPS CELE I ZADANIA SYSTEMU UTWORZENIE I PRACA ZE STRONĄ INTERNETOWĄ Rejestracja użytkownika. Wejście do systemu. Redagowanie strony. Praca ze stroną. DODATKOWE SERWISY Poczta. PERSPEKTYWY ROZWOJU Zarządzanie profilami klientów i giełda klientów. Wysyłka E-mail i SMS. Zintegrowanie z Global Ordering System (GOS).

CELE I ZADANIA SYSTEMU Global Consumer Profile Management System (GPS) – to system efektywnej

CELE I ZADANIA SYSTEMU Global Consumer Profile Management System (GPS) – to system efektywnej komunikacji elektronicznej pomiędzy klientami i dystrybutorami, która: 1. Powinna podwyższyć aktywność, obrót towarowy, oraz przychód wynikający z korzystania z środków pracy na odległość. 2. Gwarantuje klientom dostęp do informacji o produktach, usługach i dystrybutorach Firmy, która jest rozmieszczona i uaktualniana na prywatnych internetowych wizytówkach dystrybutorów;

CELE I ZADANIA SYSTEMU 3. Prezentuje dystrybutorom narzędzia efektywnej komunikacji z istniejącymi i potencjalnymi

CELE I ZADANIA SYSTEMU 3. Prezentuje dystrybutorom narzędzia efektywnej komunikacji z istniejącymi i potencjalnymi klientami; 4. Pozwala dystrybutorowi zarządzać informacją o bazie klientów, jej strukturą i dynamiką.

Etapy wprowadzania systemu: 1 etap: Przedstawicielstwo internetowe, strona wizytówka. Termin – lipiec 2009 2

Etapy wprowadzania systemu: 1 etap: Przedstawicielstwo internetowe, strona wizytówka. Termin – lipiec 2009 2 etap: Rozszerzenie funkcjonalności przedstawicielstwa (rejestracja klientów, stworzenie bazy adresowej do korporacyjnego sklepu internetowego w celu dokonania zamówienia). Termin – 1 września 2009 roku. 3 etap: Realizacja długoletnich serwisów, wzmacnianie funkcjonalności serwisu. Termin – 4 kwartał.

UTWORZENIE I PRACA ZE STRONĄ

UTWORZENIE I PRACA ZE STRONĄ

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA OGÓLNE WARUNKI Dystrybutor Firmy, zgodnie z życzeniem, może otrzymać swoją osobistą stronę

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA OGÓLNE WARUNKI Dystrybutor Firmy, zgodnie z życzeniem, może otrzymać swoją osobistą stronę w Internecie. W celu stworzenia strony dystrybutor powinien być zarejestrowany w drzewie genealogicznym dystrybutorów. (www. vip-tree. net)

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA REJESTRACJA W drzewie genealogicznym dystrybutorów (www. vip -tree. net) użytkownik wypełnia specjalną

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA REJESTRACJA W drzewie genealogicznym dystrybutorów (www. vip -tree. net) użytkownik wypełnia specjalną ankietę, przy której jest notatka, że dystrybutor posiada stronę. Po zakończonej rejestracji dystrybutora przy rejestracji adresu E-mail wysyłana jest wiadomość z danymi dostępu do panelu zarządzania stroną oraz koniecznymi instrukcjami.

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA Wypełnienie specjalnej ankiety w drzewie genealogicznym dystrybutorów.

REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA Wypełnienie specjalnej ankiety w drzewie genealogicznym dystrybutorów.

WEJŚCIE DO SYSTEMU AUTORYZACJA Dystrybutor w charakterze hasła wykorzystuje swoją nazwę domeny i dokonuje

WEJŚCIE DO SYSTEMU AUTORYZACJA Dystrybutor w charakterze hasła wykorzystuje swoją nazwę domeny i dokonuje autoryzacji w systemie. W celu otrzymania informacji użytkownik może wybrać jeden z ustalonych w systemie języków.

WEJŚCIE DO SYSTEMU Forma autoryzacji w systemie.

WEJŚCIE DO SYSTEMU Forma autoryzacji w systemie.

REDAGOWANIE STRONY OGÓLNE WARUNKI Przy rejestracji użytkownika strona tworzy się automatycznie oraz zawiera poniższe

REDAGOWANIE STRONY OGÓLNE WARUNKI Przy rejestracji użytkownika strona tworzy się automatycznie oraz zawiera poniższe rozdziały: – Strona startowa – O mnie – O Firmie (nie można redagować) – O produktach (nie można redagować) – O biznesie (nie można redagować) – Nowości Firmy (nie można redagować) – Nowości dystrybutora – Kontakty Strona jest rejestrowana na domenie drugiego poziomu wellnet. me. Na przykład: distributor. wellnet. me.

REDAGOWANIE STRONY MISTRZ INSTALOWANIA STRONY W celu zarządzania stroną wykorzystuje się mistrza instalowania w

REDAGOWANIE STRONY MISTRZ INSTALOWANIA STRONY W celu zarządzania stroną wykorzystuje się mistrza instalowania w którym można: – Wybrać motyw strony; – Zmienić strukturę strony; – Dodać i redagować informacje; – Zachować zmiany oraz opublikować stronę w sieci Internet.

REDAGOWANIE STRONY Wybór motywu.

REDAGOWANIE STRONY Wybór motywu.

REDAGOWANIE STRONY Redagowanie informacji na stronie

REDAGOWANIE STRONY Redagowanie informacji na stronie

REDAGOWANIE STRONY Publikowanie strony.

REDAGOWANIE STRONY Publikowanie strony.

PRACA ZE STRONĄ STRONA W SIECI INTERNET Po opublikowaniu strony będzie ona dostępna dla

PRACA ZE STRONĄ STRONA W SIECI INTERNET Po opublikowaniu strony będzie ona dostępna dla użytkowników w sieci Internet. Po opublikowaniu strony w panelu zarządzania będzie dostępna statystyka odwiedzania.

PRACA ZE STRONĄ Opublikowana strona

PRACA ZE STRONĄ Opublikowana strona

PRACA ZE STRONĄ Statystyka odwiedzin.

PRACA ZE STRONĄ Statystyka odwiedzin.

DODATKOWE SERWISY

DODATKOWE SERWISY

POCZTA PRACA Z POCZTĄ Przy rejestracji użytkownika skrzynka pocztowa (email) dystrybutora tworzy się automatycznie.

POCZTA PRACA Z POCZTĄ Przy rejestracji użytkownika skrzynka pocztowa (email) dystrybutora tworzy się automatycznie. Dostęp do skrzynki pocztowej realizowany jest Web -interfejs. W skrzynce pocztowej jest możliwość prowadzenia spisu kontaktów oraz kalendarz spotkań.

POCZTA Praca z pocztą i kalendarzem

POCZTA Praca z pocztą i kalendarzem

PERSPEKTYWY ROZWOJU

PERSPEKTYWY ROZWOJU

ZARZĄDZANIE PROFILAMI KLIENTÓW OGÓLNE WARUNKI Baza danych klientów zawiera wszelkie informacje o klientach, które

ZARZĄDZANIE PROFILAMI KLIENTÓW OGÓLNE WARUNKI Baza danych klientów zawiera wszelkie informacje o klientach, które kiedykolwiek zostały wprowadzone. Profil klienta zawiera historię komunikowania się z klientem.

GIEŁDA KLIENTÓW OGÓLNE WARUNKI Dystrybutor za pośrednictwem kuriera otrzymuje zgłoszenia od klientów na zakup

GIEŁDA KLIENTÓW OGÓLNE WARUNKI Dystrybutor za pośrednictwem kuriera otrzymuje zgłoszenia od klientów na zakup produktów. W zależności od statusu dystrybutora może on zapisać się w celu otrzymania zgłoszeń od potencjalnych klientów, mieszkających w różnych strefach geograficznych. Będzie dostępna filtracja w ramach danego kraju, regionu, miasta klienta oraz języka.

ZINTEGROWANIE Z GOS OGÓLNE WARUNKI Klienta ze strony dystrybutorskiej może przejść na zamówienie produktów

ZINTEGROWANIE Z GOS OGÓLNE WARUNKI Klienta ze strony dystrybutorskiej może przejść na zamówienie produktów za pośrednictwem systemu Global Ordering System (GOS). Profil klienta w bazie danych zawiera aktualne zamówienia klientów w systemie Global Ordering System (GOS).