Zostava F. C. Barcelony V. Valdés C. Puyol, Edmílson, Oleguer, J. Belletti Ronaldinho, Xavi, Deco, A. Iniesta H. Larsson, S. Eto’o

Zostava Realu Madrid I. Casillas M. Salgado, R. Carlos, I. Helguera, J. Woodgate Z.

Zostava Realu Madrid I. Casillas M. Salgado, R. Carlos, I. Helguera, J. Woodgate Z. Zidane, J. Baptista, Guti, D. Beckham, Raúl, Ronaldo

Bude sa hrať na štadióne Nou Camp, čo je domovský štadión tímu F. C. Barcelona. Štadión bol preplnený. Všetci boli plní očakávaní.

Hráči sa už zoradili a teraz spievajú hymnu. Diváci sú na nohách a je ich dostatočne počuť.

Teraz sú už hráči pripravení pri stredovom kruhu, ale nie je ešte jasné, kto

Teraz sú už hráči pripravení pri stredovom kruhu, ale nie je ešte jasné, kto bude rozohrávať. Oba tímy dnes hrajú vo svojich tradičných farbách. Barcelona v bordovo-modrej a Real Madrid v bielej farbe.

Ronaldinho začal z ostra. Hráči Madridu nestačia na jeho kľučky.

Ronaldinho sa dostáva dopredu, teraz prenikol už do šesnástky súpera. Oproti nemu stojí Zinedine

Ronaldinho sa dostáva dopredu, teraz prenikol už do šesnástky súpera. Oproti nemu stojí Zinedine Zidane. Ronaldinho kľučkuje, dostáva sa za Zidana, snaží sa zmiasť brankára, prehadzuje cez neho loptu a pomaly posiela loptu do brány.

A je to tam! F. C. Barcelona vyhráva 1: 0.

Prepáčte nám menšiu poruchu. Momentálne prebieha 5 minúta druhého polčasu. Do prvého polčasu predviedli

Prepáčte nám menšiu poruchu. Momentálne prebieha 5 minúta druhého polčasu. Do prvého polčasu predviedli obe družstvá atraktívny futbal. Barcelona skôr útočnejší a Real Madrid obranný. Stav je stále 1: 0 pre Barcelonu.

Po prestávke sa Real vzchopil a začína napádať hráčov Barcelony. Pri lopte je David

Po prestávke sa Real vzchopil a začína napádať hráčov Barcelony. Pri lopte je David Beckham. Prihráva naľavo Ronaldovi, ale jemu lopta odskočila a zastavila sa na voľnom priestranstve.

Naskytla sa takáto situácia. Ronaldo beží rýchlosťou 6 m/s a je od lopty vzdialený

Naskytla sa takáto situácia. Ronaldo beží rýchlosťou 6 m/s a je od lopty vzdialený 10 m a Ronaldinho beží rýchlosťou 8 m/s a ku lopte má 13 m. Kto bude pri lopte skôr?

Samozrejme skôr by bol Ronaldinho, ak by si nezašiel na kávu a tak Ronaldo

Samozrejme skôr by bol Ronaldinho, ak by si nezašiel na kávu a tak Ronaldo získal loptu.

Teraz sa s ňou prebíja dopredu cez barcelonskú obranu. Smeruje rovno na brankára, strieľa na bránu. . .

. . . a lopta končí v sieti. Stav je nerozhodný: 1: 1.

Barcelona rozohrala. Všetko je otvorené a do konca zápasu ostáva 35 minút. Zápas naberá

Barcelona rozohrala. Všetko je otvorené a do konca zápasu ostáva 35 minút. Zápas naberá na obrátkach, ale pozor, niečo sa tam deje. . .

Pozrite sa - Ronaldinha osvetľuje žiara z neba.

Štadiónom otriasli výbuchy a komentátorské stanovište bolo zničené neznámymi tvormi.

Ospravedlňujeme sa za poruchy spôsobené inými civilizáciami.

The End

The End

Real Madrid vs. F. C. Barcelona • • Komentátor: Jozef Producent: Marián Rusnák Efekty:

Real Madrid vs. F. C. Barcelona • • Komentátor: Jozef Producent: Marián Rusnák Efekty: Jozef Účinkujúci: F. C. Barcelona Real Madrid Neznáme tvory Rozhodcovia Diváci a ďalší • Režisér: Jozef